285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kávéscsésze és alj

877. Kávéscsésze és alj

m: 7 cm, d: 13,5 cm

Bécs, 19. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, szatírfejes füllel, falusi életkép ábrázolással, talpakon máz alatti kék méhkas jelzettel, festő feltehetően: Martin Fromhold (1799- 1839), 74-es számmal