877. Kávéscsésze és alj
m: 7 cm, d: 13,5 cm
Bécs, 19. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, szatírfejes füllel, falusi életkép ábrázolással, talpakon máz alatti kék méhkas jelzettel, festő feltehetően: Martin Fromhold (1799- 1839), 74-es számmal