285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Női táska, 2 db

1032. Női táska, 2 db

21,5*16,5 cm, 18,5*18,5 cm

osztrák, 20. sz. eleje, textil, színes üveggyöngy hímzéssel, egyik fém szerelékkel, kis sérülésekkel