1406. Art deco asztalközép
797 g, 28*13 cm
Bécs, 1872 – 1922 közötti és Budapest, 1937 – 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, MG mesterjegy, kerek talpon négy golyó által tartott öblös tál, virágos díszperemmel, kis sérüléssel