285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Díszdoboz

994. Díszdoboz

11*26*19 cm

magyar, 20. sz. eleje, diófa, intarziás és gyöngyház díszítéssel, kulccsal, kis sérüléssel