285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Evőeszközkészlet, 12 személyes

1402. Evőeszközkészlet, 12 személyes

Nettó: 4649 g

Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán, késeken GB és 1 db-on DT mesterjegy, angol vágott fazon, Hugo Moser soligeni acél pengékkel, eredeti fa, kétszintes dobozában, Gallert J. és Fia Ékszerészek Arad jelzettel, hiányos kész