285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Keresztelőérem

1296. Keresztelőérem

34,2 g, 11*9,6 cm

Óbuda, 1833, 13 latos antik ezüst, Josephus Polak mesterjegy, préselt lemez, hátoldalán: Joseph Kubinsky gebr: d.2. Auguszt 1834 Taufpathe war Joseph Thoma emlékvéset, filigrán keretben (Kőszeghy, Nr. 365), kis hibával