1296. Keresztelőérem
34,2 g, 11*9,6 cm
Óbuda, 1833, 13 latos antik ezüst, Josephus Polak mesterjegy, préselt lemez, hátoldalán: Joseph Kubinsky gebr: d.2. Auguszt 1834 Taufpathe war Joseph Thoma emlékvéset, filigrán keretben (Kőszeghy, Nr. 365), kis hibával