1343. Borkóstoló tálka
54,5 g, 9,7*7,2*2,5 cm
1900 körül (?), 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 800 ezrelékes ezüst öntvény, karcolt 13-as számmal, hal és pelikán motívummal, fogón elkopott nemesi címerrel