285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Bécsi bronz figurák, 4 db

980. Bécsi bronz figurák, 4 db

d: 3,5-5 cm

19. sz. vége, hidegen festett bronz, kis sérüléssel