285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Klasszicista cukordoboz

1358. Klasszicista cukordoboz

Bruttó: 472 g, 10*13,2*8,5 cm

Bécs, 1849, 13 latos antik ezüst, belül aranyozva, elkopott mesterjegy, tetején plasztikus oroszlán figura szájában kulccsal, díszes pajzzsal kiemelt kulcslyuk zárszerkezettel, apró hibával