1422. Talpas kínáló
429 g, 27,5*8,5 cm
Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, FR mesterjegy, három lábbal támasztott kerek talp, széles, virágdíszes és stilizált motívummal, kis sérüléssel