285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Talpas kínáló

1422. Talpas kínáló

429 g, 27,5*8,5 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, FR mesterjegy, három lábbal támasztott kerek talp, széles, virágdíszes és stilizált motívummal, kis sérüléssel