1528. Medál
Bruttó: 8,2 g, 4,2*3,2 cm
20. sz. közepe, 1937 – 1966 közötti, megkopott fémjel, 14 k arany keret, Fővárosi Óra Ékszer készítőjel, festett porcelán lap, hátoldalán Sz. Mária Isten anyja imádkozz érettünk felirattal