285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Süteményes készlet, 13 db-os

1326. Süteményes készlet, 13 db-os

484 g, h: 13 - 29 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Vincenz Carl Dub mesterjegy, lapáton vésett díszítéssel, koronás G.M. tulajdonosi monogrammal, össz.: 13 db, eredeti doboz: Bertyány Samu Szombathelyi Ékszerész jelzéssel