1562. Sáltű
Bruttó: 2,6 g, h: 5 cm
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 14 k arany, pálca tagon ovális csiszolású szintetikus rubin kő és 2 db achtkant gyémánt, apró sérüléssel