1490. Nyakék
Bruttó: 28,5 g, h: 47,5 cm
19. sz. utolsó harmada, 1872 – 1902 közötti bécsi behozatali jellel és 1867 – 1936 közötti pesti fémjellel, 800 ezrelékes aranyozott ezüst, SA mesterjegy, két halványsárga citrinnel és 2 db aláfóliázott citrinnel, régi gyöngyökkel díszítve