1471. Medál
3,5 g, h: 5,3 cm
19. sz. második fele, 14 k antik arany, biedermeier brosstűből alakítva, hátoldalán pontozott F.K. és vésett 1866-os évszám, ametiszt színű üveggel, festett zománccal, kis sérüléssel