285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Medál

1471. Medál

3,5 g, h: 5,3 cm

19. sz. második fele, 14 k antik arany, biedermeier brosstűből alakítva, hátoldalán pontozott F.K. és vésett 1866-os évszám, ametiszt színű üveggel, festett zománccal, kis sérüléssel