285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Melltű

1533. Melltű

Bruttó: 6,1 g, 4,6*2,9 cm

19. sz. vége, 1902 – 1937 közötti pesti behozatali jellel, 18 k arany alap és tűszerelék, fekete zománccal fedett lapok, 9 db nemesopál kabusonnal, sérült, biztosító karom fémből pótolva