1354. Tűpárna
Bruttó: 138 g, 10*10*3,5 cm
Bécs, 1854, 13 latos antik ezüst, HW mesterjegy, barokk stílusú domborított, poncolt lábak és keret, több helyen javított, kis sérüléssel