285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Tűpárna

1354. Tűpárna

Bruttó: 138 g, 10*10*3,5 cm

Bécs, 1854, 13 latos antik ezüst, HW mesterjegy, barokk stílusú domborított, poncolt lábak és keret, több helyen javított, kis sérüléssel