285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Óralánc

1525. Óralánc

h: 15,5 cm

20. sz. eleje, világháborús emlék (?), fehér és fekete lószőr fonatos láncszemek, 2 db töltény csüngővel, fém karabínerrel, sérült