285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Cigarettatárca

1320. Cigarettatárca

139 g, 11*8,2*1,2 cm

Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, AV mesterjegy, 138-as méretszám, gépi és kézi vésett felülettel, kék vonalzománccal díszítve, monogrammező kipolírozva, apró hibával