285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kandeláber pár

1022. Kandeláber pár

m: 41 cm

francia, 19. sz. első fele, fehér márvány, aranyozott bronz szerelékkel, ötágú gyertyatartók, szőlőfürtös és kakasfejes díszítéssel