1316. Úti tálaló készlet
Nettó: cca. 80 g, h: 22 – 26,3 cm
német, 19. sz. vége, 800 ezrelékes ezüst nyél borítások, halvány aranyozással, 1872 – 1902 közötti, bécsi behozatali jellel, csiszolt csont és acél felső részek, eredeti selyem béléses dobozában, össz: 4 db, kis sérüléssel