1307. Báli táska
Bruttó: 132 g, táska: 7,5*12*3,5 cm
német (?), 19. sz. vége, 1902 - 1937 közötti, pesti behozatali jellel, domborított, virágmintás lemezek, belső rész selyem bélése sérült, fém zárósínnel, nagyszemű ezüst anker lánc füllel, lemezeken apró hibával