922. Díszkancsó pár
m: 22,5 cm
magyar, 19. sz. vége, Láng és Mayer, festett, aranyozott porcelánfajansz, gránátalmás - virágos díszítés, talapakon masszába nyomott jelzettel és karcolt 104-es formaszámmal, papír etikettel