285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Díszkancsó pár

922. Díszkancsó pár

m: 22,5 cm

magyar, 19. sz. vége, Láng és Mayer, festett, aranyozott porcelánfajansz, gránátalmás - virágos díszítés, talapakon masszába nyomott jelzettel és karcolt 104-es formaszámmal, papír etikettel