285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Tálca

1426. Tálca

726 g, 42*16,7 cm

Budapest, 1937 – 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Varga Gizi jelzettel, 4 lábon álló díszkalapált lemez, sodort peremmel