285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Asztali óra

836. Asztali óra

27*25,5*14 cm

francia, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, meisseni festett, aranyozott porcelán tok a nyár és a művészetek allegóriájával, aranyozott bronz angyal figurával, arab számos, zománcfestett számlappal, jelezve a porcelán alján máz alatti, kék kardos