836. Asztali óra
27*25,5*14 cm
francia, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, meisseni festett, aranyozott porcelán tok a nyár és a művészetek allegóriájával, aranyozott bronz angyal figurával, arab számos, zománcfestett számlappal, jelezve a porcelán alján máz alatti, kék kardos