285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Eterna női karóra

1532. Eterna női karóra

Bruttó: 15 g, h: 18 cm

Svájc, 20. sz. első fele, budapesti 1937 – 1966 közötti fémjellel is ellátva, 14 k arany tok, szíj és csat, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös számlap jelzett: Eterna, szíjon SL mesterjegy, nyelves zár és biztonsági nyolcas, működik