1532. Eterna női karóra
Bruttó: 15 g, h: 18 cm
Svájc, 20. sz. első fele, budapesti 1937 – 1966 közötti fémjellel is ellátva, 14 k arany tok, szíj és csat, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös számlap jelzett: Eterna, szíjon SL mesterjegy, nyelves zár és biztonsági nyolcas, működik