872. Teáscsésze és alj
m: 6,5 cm, d: 13,5 cm
Bécs, 19. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: máz alatt kék méhkas jel és 25-ös festőszám, tányéron égetési repedéssel