285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Díszváza

935. Díszváza

m: 49 cm

Zsolnay gyár, Pécs, 1910 körül, mázas fehércserép, jelezve az alján:  domború körpecséttel, formaszám: 7382, sérült, restaurált