285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kaukázusi Karabagh szőnyeg

1083. Kaukázusi Karabagh szőnyeg

115*98 cm

20. sz. eleje, gördesz csomózás, hiányos, sérült