285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Asztali óra

1028. Asztali óra

m: 31,5 cm

francia, 1767, ónmázas fajansz tokban, h.o. jelzett: AP ligaturás, festett jel, spindlis óraszerkezet jelzett: Le Paute A Paris N2554, arab számos, zománcozott számlap, 1 db felhúzókulccsal, kis sérülésekkel, kopásokkal