285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Óralánc

1521. Óralánc

h: 32,5 cm

19. sz., barna hajfonatos, két szálas lánc, aranyozott fém szerelékekkel, a Hit – Remény – Szeretet ismétlődő szimbólumaival