1510. IWC férfi karóra
Bruttó: 42,1 g, d: 35 mm
Svájc, 20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany tok, indexes és arab számos számlap, jelzett: IWC C89-es szerkezettel, bőr szíjjal, működik, oldalán sérüléssel