285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > IWC férfi karóra

1510. IWC férfi karóra

Bruttó: 42,1 g, d: 35 mm

Svájc, 20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany tok, indexes és arab számos számlap, jelzett: IWC C89-es szerkezettel, bőr szíjjal, működik, oldalán sérüléssel