1428. Csésze, 2 db
228 g, m: 6 cm, d: 9,5 cm
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, hólyagolt tálkák és bordázott csészék, virágos peremdísszel és fülekkel, üvegbetét nélkül