285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Teáscsésze

841. Teáscsésze

m: 8,3 cm

német, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, máz alatti kék jellel és festő számmal, restaurált