285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Tálca

1353. Tálca

572 g, 42,5*19,5 cm

Budapest, 1937 – 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, HJ mesterjegy