1567. Nyaklánc
Bruttó: 57,3 g, h: 61 cm
20. sz. második fele, 14 k arany elválasztó gyöngyszemek és ugrókarika zár, 56 db gömb csiszolású rodokrozit gyöngy, kis sérüléssel