285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Nyaklánc

1567. Nyaklánc

Bruttó: 57,3 g, h: 61 cm

20. sz. második fele, 14 k arany elválasztó gyöngyszemek és ugrókarika zár, 56 db gömb csiszolású rodokrozit gyöngy, kis sérüléssel