1423. Evőeszközkészlet, 12 személyes
Nettó: 3721 g
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Spíró Miksa és 1-1 db – on TL és GM mesterjegy, angol vágott fazonú nyelek, solingeni acél pengék, eredeti, két fiókos fa dobozában, össz.: 88 db, 1 db tortakés hiány