285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Váza

953. Váza

m: 10,5 cm

osztrák, 20. sz. eleje, mangánlila üveg, pöttyözött, irizáló díszítéssel, aranyozott szájperemén apró csorbával