285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Mandolinozó hölgy

828. Mandolinozó hölgy

m: 12,5 cm

Bécs, 1841, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: masszába nyomott méhkas jel és 841 A, restaurált