285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Anatóliai Ladik imaszőnyeg

1103. Anatóliai Ladik imaszőnyeg

190*116 cm

19. sz. vége, gördesz csomózás, egyenletesen kopott