1029. Glóbusz óra
m: 20,5 cm
francia, 19. sz. vége, 8 napos járatú szerkezet, fehér márvány tok, aranyozott bronz puttó figurákkal, római számokkal, kígyó formájú mutatókkal, 1 db felhúzókulccsal, működik, kis sérüléssel