285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Glóbusz óra

1029. Glóbusz óra

m: 20,5 cm

francia, 19. sz. vége, 8 napos járatú szerkezet, fehér márvány tok, aranyozott bronz puttó figurákkal, római számokkal, kígyó formájú mutatókkal, 1 db felhúzókulccsal, működik, kis sérüléssel