285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Emlékpohár

1217. Emlékpohár

m: 11,5 cm

magyar, 19. sz. második fele bíborpácolt, csiszolt üveg zománcfestett, aranyozott díszítéssel, koronás magyar címer ábrázolással, Emlékül felirattal aranyozása kopott