1217. Emlékpohár
m: 11,5 cm
magyar, 19. sz. második fele bíborpácolt, csiszolt üveg zománcfestett, aranyozott díszítéssel, koronás magyar címer ábrázolással, Emlékül felirattal aranyozása kopott