929. Díszkorsó
m: 27,5 cm
Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott fehércserép, főnix madár díszítéssel, jelezve az alján: TJM családi jel és Zsolnay Pécs jelzet, formaszám: 224