285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Díszkorsó

929. Díszkorsó

m: 27,5 cm

Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott fehércserép, főnix madár díszítéssel, jelezve az alján: TJM családi jel és Zsolnay Pécs jelzet, formaszám: 224