285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Nyakék

1556. Nyakék

14,3 g, h: 51 cm

Budapest, 1966 – 1999 közötti fémjel, 835 ezrelékes ezüst, 4 nagy színtelen topáz kővel és apróbb cirkóniákkal ékítve, kis sérüléssel