1556. Nyakék
14,3 g, h: 51 cm
Budapest, 1966 – 1999 közötti fémjel, 835 ezrelékes ezüst, 4 nagy színtelen topáz kővel és apróbb cirkóniákkal ékítve, kis sérüléssel