285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Szelence

1485. Szelence

172 g, 8,7*5,9*1,4 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 900 ezrelékes vastag ezüst lemezek, belül aranyozva, DL mesterjegy, világoskék és sötétkék zománccal fedve, felső lapon festett női portréval, sarkán javítással