1331. Teaszűrő
Bruttó: 56 g, 14,8*8,4 cm
Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Henrich Schütz mesterjegy, vésett díszítéssel, csiszolt csont fogóval