285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Teaszűrő

1331. Teaszűrő

Bruttó: 56 g, 14,8*8,4 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Henrich Schütz mesterjegy, vésett díszítéssel, csiszolt csont fogóval