285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Duplafedeles férfi zsebóra

1507. Duplafedeles férfi zsebóra

Bruttó: 108,5 g, d: 54 mm

Svájc, 19. sz. vége, bécsi behozatali jellel, 14 k arany tok és szerkezettakaró, anker szerkezet, arab és római számos, zománcfestett számlap, teljes naptármutatós, fém felhúzókorona és fül, a szerkezet működőképes, tisztításra szorul, kis sérüléssel