285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Asztali tintatartó készlet

859. Asztali tintatartó készlet

m: 8 cm, tálca: 30,5*18 cm

Chodau, 19. sz. vége, aranyozott porcelán, jelzett az alján: masszába nyomott Chodau jel