1565. Rózsafüzér
h: 56 cm
19. sz. vége, fazettált vörös színű üvegszemek, csipkeszerűen áttört ezüst tizedjelző szemekkel, kereszt tag és összekötő ezüstözött fém, festett zománc díszítéssel, sérülésekkel, alsó csüngő hiány