285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Rózsafüzér

1565. Rózsafüzér

h: 56 cm

19. sz. vége, fazettált vörös színű üvegszemek, csipkeszerűen áttört ezüst tizedjelző szemekkel, kereszt tag és összekötő ezüstözött fém, festett zománc díszítéssel, sérülésekkel, alsó csüngő hiány