285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Teáskanna és 2 db teáscsésze és alj

906. Teáskanna és 2 db teáscsésze és alj

m: 5,7-5,9-18 cm, d: 14,5 cm

Herend, 20. sz. első fele, festett porcelán, Gödöllő mintás, füleken és csőrön kínai figurákkal, áttört talpkoszorúk festett aranyozással, talpakon kék jelzettel és masszába nyomott gyári bélyegzéssel, tető peremen apró hibával